Jindřichovice pod Smrkem
Jindřichovice
Česky | Deutsch | English | Polski

Setkání generací na Albertu

Zvětšit obrázek

  Během posledního měsíce jsme s dětmi ve školce pilně trénovali na vánoční vystoupení pro rodiče. A když už jsme těch pár písní a básniček uměli, napadlo nás, zajít do Domova důchodců a potěšit je návštěvou. 11.12.2019 jsme zavítali do vily Albert. Ještě jsme se ani všichni na chodbě nesvlékli z bund a některé děti už šly samy napřed do společenské místnosti, kde si hned začaly bezprostředně povídat. Zazpívali jsme písničky a abychom hned po vyspoupení neutekli a užili si jaksepatří návštěvu, tvořili jsme spolu s babičkami a dědečky, vánoční obrázky.

  Radost ze setkání byla vzájemná. Sledovali jsme pár mikro příběhů. Jedna holčička hladila babičku po ruce a po tváři. Chlapeček šel dát svůj obrázek dědečkovi a hladil ho chvíli po vrásčité dlani. Babička si při pohledu do klukovských rošťáckých očí vzpomněla na svého synka, když byl ještě malý. Dojemné to bylo. Myslím, že další návštěva na sebe nenechá dlouho čekat.

 

Fotogalerie

Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek

Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek

Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek

Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek

Zvětšit obrázek

Geosense Geoportál
Czech Point

EKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM

Ekologické informační centrumObčerstvení na srubu pod větrnými elektrárnami. Otevřeno:

Čt, Pá: 10:00 - 16:00

So: 10:00 - 17:00

Ne: 10:00 - 16:00

 

PROHLÍDKY VĚTRNÝCH ELEKTRÁREN s výkladem probíhají po předchozí telefonické nebo písemné domluvě s paní Mirkou Zahejskou v jindřichovickém Ekologickém Informačním Centru (značeno) na tel. čísle
nebo 604 777 977

 

Trasnsparentní účet
Kostel Nejsvětější Trojice Jindřichovice p. Sm.

35-0985040399/0800

Reklama
Rodinná farma PERMALAND - ReinSaat 360 Panorama