Jindřichovice pod Smrkem
Jindřichovice
Česky | Deutsch | English | Polski

▼   Z naší fotogalerie   ▼
Zobrazit článek
Rozpis
[FK SOKOL]
Zobrazit článek
Dvouhodinové zápolení se chýlí ke konci.
[OBEC]
Zobrazit článek
[Činnost školy]

Domácí škola

 

  Naše škola nabízí velmi kvalitní zázemí pro domácí vzdělávání. V této oblasti máme několikaleté zkušenosti  s prací s dětmi vedenými v domácí škole.

Můžeme pomoci a poradit s mnohými úskalími, které domácí vzdělávání provází a spolu s Vámi porovnat jeho výhody i stinné stránky.

  Vůbec nevadí, že jste odjinud. Na naší škole takto bude studovat například i žák s bydlištěm na Slovensku. Nabízíme moderní komunikační technologie (plánuje se např. spojení přes skape), možnost společných setkání a akcí, v případě zájmu kdykoliv zapojení či návštěva běžného vyučování.

  Stačí nás kontaktovat. Administrativa je jednoduchá. Poskytneme Vám potřebné informace a se vším rádi poradíme. Těšíme se na spolupráci.

 

 

Potřebné doklady: žádost o individuální vzdělávání  §41 školského zákona č. 561/2004 Sb.; ověřenou kopii maturitního vysvědčení, k osobní schůzce rodný list žáka, potvrzení z pedagogicko-psychologické poradny.

 

 


 

 

Ve školním roce 2011/2012 využila domácí vzdělávání pro své děti jedna rodina. Janko Kicko je již třetím rokem u nás evidován a vzdělává se v domácí škole a my jsme s jeho výsledky spokojeni. Je však důležitější jeho spokojenost. S maminkou se rozhodli v domácím vzdělávání pokračovat i ve čtvrtém ročníku. Vždy se na návštěvu Janka v naší škole těšíme, vždy jsme zvědaví, co nového si pro nás připravil. Janko, hraje na kytaru, zpívá, zvládl prvním rokem anglický jazyk, umí velice detailně kreslit své okolí a píše vlastní příběhy. S maminkou vystupuje na veřejených koncertech.

 

 

Žáci, kteří se u nás vzdělávají v domácí škole, přijedou dvakrát do roka na přezkoušení. V průběhu roku probíhají vzájemné konzultace s rodiči. Na přezkoušení si žák přiveze své portfolio, které se může skládat z obrázků, textů i výtvorů, které doma v průběhu pololetí namalují, nakreslí, napíší nebo vyrobí.

 

 

                                                                                                    

 

                                                                                          

školní rok 2012/2013

Naši školu ve školním roce 2012/2013 budou na přezkoušení navštěvovat 3 žáci, jejichž výuka bude probíhat v domácím prostředí. Držíme jim i jejich rodičům palce, a tešíme se na jejich práci a portfolia.

 

 

 

 

 Geosense Geoportál
Czech Point

EKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM

Ekologické informační centrumObčerstvení na srubu pod větrnými elektrárnami. Otevřeno:

Čt, Pá: 10:00 - 16:00

So: 10:00 - 17:00

Ne: 10:00 - 16:00

 

PROHLÍDKY VĚTRNÝCH ELEKTRÁREN s výkladem probíhají po předchozí telefonické nebo písemné domluvě s paní Mirkou Zahejskou v jindřichovickém Ekologickém Informačním Centru (značeno) na tel. čísle
nebo 604 777 977

 

Trasnsparentní účet
Kostel Nejsvětější Trojice Jindřichovice p. Sm.

35-0985040399/0800

Reklama
Rodinná farma PERMALAND - ReinSaat 360 Panorama