Jindřichovice pod Smrkem
Jindřichovice
Česky | Deutsch | English | Polski

Bruslím, bruslíš, bruslíme

Zvětšit obrázek

Letošní mrazivé počasí posledních několika měsíců přišlo vhod příznivcům zimních sportů. K nim bezesporu patří i děti z jindřichovické základní školy, a tak jsme dvakrát vyrazili na zimní stadion do Frýdlantu na bruslení.


První výlet byl vlastně i takovou malou oslavou pololetního vysvědčení, proto jsme ho spojili i s návštěvou frýdlantské cukrárny na náměstí. Pro velký úspěch jsme si bruslení ještě jednou zopákli, tentokrát už bez sladkého zastavení.


Brusle už dnes, zdá se, nejsou běžnou součástí sportovního vybavení domácnosti, ale přesto se této akce zúčastnila téměř polovina žáků naší školy, kteří si brusle obstarali.


Bruslařská sezóna už pro letošní rok skončila, ale my bruslení zařadíme do školního programu rozhodně i příští rok, možná i další a další…..snad vychováme další generaci vášnivých bruslařů.


Zuzana Svěrčinová, učitelka
 

Fotogalerie

Zvětšit obrázek

Geosense Geoportál
Czech Point

EKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM

Ekologické informační centrumObčerstvení na srubu pod větrnými elektrárnami. Otevřeno:

Čt, Pá: 10:00 - 16:00

So: 10:00 - 17:00

Ne: 10:00 - 16:00

 

PROHLÍDKY VĚTRNÝCH ELEKTRÁREN s výkladem probíhají po předchozí telefonické nebo písemné domluvě s paní Mirkou Zahejskou v jindřichovickém Ekologickém Informačním Centru (značeno) na tel. čísle
nebo 604 777 977

 

Trasnsparentní účet
Kostel Nejsvětější Trojice Jindřichovice p. Sm.

35-0985040399/0800

Reklama
Rodinná farma PERMALAND - ReinSaat 360 Panorama