Jindřichovice pod Smrkem
Jindřichovice
Česky | Deutsch | English | Polski

Zápis z jednání skupiny MA21

Schůzka - příprava na MDD

 

 

                             SCHŮZKA DOBROVOLNÍKŮ, SPOLKŮ A SDRUŽENÍ - MDD

 

                                                   DNE 14.05.2015 OD 14h.

 

 

 Přítomni: M.Beranová, P.Novotný, M.Žabková, Z.Kalousová, L.Izsofová, D.Lešková, J.Ležovičová, V.Podolská, L.Bulušková, J.Rosenbaumová, S.Hájková, J.Červenková.

 

    MDD- spolky, sdružení, dobrovolníci - si vyberou masku, úkol na stanoviště, ceny se koupí hromadně, ne jako v loni každé stanoviště své, některé spolky ( sdružení nedodrželi co se domluvilo... ). Měl by se pohlídat na startu časový interval - nepouštět rodiny hned po sobě. Spolky přidají na nákup cen, úřad doplatí a nakoupí párky...

Rozpočet - 70kč na dítě krát 110 dětí - 7 700kč. 1000kč se vybralo na děts.maškarním u vstupu, 1000 kč přidal Pěvák, Hasiči ? Škola? Mantulie? Klub žen už pořídil na své stanoviště za sebe (ovoce + odměnu) ještě před agendou. Zbytek doplatí Obec. Nakonec se dobrovolníci dohodli, že se ještě sejdou a připraví - upečou medaile.

 Na tuto akci je potřeba 20 - 26 lidí i se startem a koncem, kde se dávájí ceny a občerstvení. Jsme rádi za každého dobrovolníka, pokud by měl ještě někdo zájem - vypomoci, zastavte se v knihovně, nebo pište email - knihovna@jindrichovice.cz 

 

Připravit - stůl, židle, kasu - na start. Razítka + polštářky. Koupit - párky, rohlíky, ubrousky, odpad.pytle. Vytisknout 110 startovních kartiček.

 

Zatím máme asi 10 stanovišť - 2 krát Hasiči, 2 krát Škola, 1 KŽ, 2 krát Dobrovolníci, 2 krát Pěvák.  1 J.dět.herna.

Pozvánka na MDD - Facebook

Pozvánka na MDD - Web obce

 

                                          Zapsala : Miroslava Beranová