Jindřichovice pod Smrkem
Jindřichovice
 
Česky | Deutsch | English | Polski

zastupitelstvo

SLOŽENÍ ZASTUPITELSTVA OBCE JINDŘICHOVICE POD SMRKEM
                                volební období 2018 - 2022

1) Pavel Novotný

    starosta (nezávislý - Jindřichovický patriot)

2) Martin Vondráček
    1. místostarosta (nezávislý - Společně pro Jindřichovice)

3) Lubomír Ležovič
    2. místostarosta (nezávislý - Jindřichovický patriot)
    
4) Vojtěch Kopecký
    Člen finančního výboru (nezávislý - Jindřichovický patriot)


5) Luboš Mauer
    Předseda finančního výboru (nezávislý - Jindřichovický patriot) 

6) Michal Krause
   Člen kontrolního výboru (nezávislý -Jindřichovický patriot)

7) Milan Řehoř
    Předseda kontrolního výboru (nezávislý - Jindřichovický patriot)

8) Jiří Zezulka
    Člen kontrolního výboru (nezávislý - Společně pro Jindřichovice)

9) Ing. Petr Pávek
    zastupitel (Starostové pro Liberecký kraj)
 



Starší články

07.12.2017 Pozvánka na jednání zastupitelstva obce   09.12.2015 Pozvánka na jednání zastupitelstva obce   12.12.2014 Pozvánka na jednání zastupitelstva obce   07.11.2014 Nově zvolení zastupitelé obce   17.04.2014 Pozvánka na jednání zastupitelstva obce   13.02.2014 Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva obce   11.12.2013 Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva obce   28.06.2013 Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva obce   18.01.2013 Pozvánka na zasedání zastupitelstva obce   06.12.2012 Pozvánka na zasedání zastupitelstva obce   25.06.2012 Pozvánka na 4. zasedání zastupitelstva obce v roce 2012   31.12.2004 PF 2005   20.06.2004 Vítání občánků 2004   30.08.2003 Petr Pávek