Jindřichovice pod Smrkem
Jindřichovice
Česky | Deutsch | English | Polski

Rekonstrukce místností v budově knihovny

Nové prostory pro veřejnost- slavnostní otevření 28. března 2009

Zvětšit obrázek
Neděle 25. ledna 2OO9

V loňském roce zastupitelstvo obce rozhodlo o rekonstrukci dvou místností v budově knihovny. Záměrem obce bylo  vytvořit prostor  pro služby veřejnosti v podobě nekuřácké kavárny s různými doplňkovými programy či službami. Je to pouze malá náplast na skutečnost, že v obci chybí důstojný prostor k posezení. V současné době projevily zájem  o pronájem  tři subjekty a probíhají s nimi jednání o podmínkách provozu. Prozatím  je možné prostory využívat k pořádání různých akcí pro veřejnost. 

     Poprvé se mohla veřejnost seznámit s rekonstruovanými prostory v neděli 25. ledna 2009 při akci pořádané v rámci projektu MA21 „DEN STOLNÍCH HER“. Jak akce proběhla se dočtete v samostatném článku. Je pravděpodobné, že drobné úpravy místností  ještě budou pokračovat, tak jak se bude utvářet představa o budoucím využití. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout jak se prostory postupně při stavebních úpravnách měnily. Věřím, že se nám podaří v dohledné době pronájem prostor k zamýšleným účelům uskutečnit. V plánu je datum 28. března 2009.

     Závěrem bych chtěl poděkovat všem, kdo se na úpravách podílel. Jednotlivé firmy a profese totiž trpělivě reagovaly na průběžné změny a nápady a často se na nich i podílely. Takže poděkování patří L. Ležovičovi - zednické práce, J. Fialovi - vodoinstalace a topení, J. Záruba - elektroinstalace, ateliér LAMA a samozřejmě pracovníkům v režimu VPP, kteří průběžně dodávali materiál a vůbec byli nápomocni, když bylo třeba, no a p. Sedláčkové a p. Preszinské, které to nakonec po všech musely uklidit.

     Fotogalerie

Zvětšit obrázek
Výchozí stav
Zvětšit obrázek

Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek

Zvětšit obrázek
Zvětšit obrázek

Zvětšit obrázek
Montáž topných těles a 1. (neúspěšný) pokus s barevným odstínem malby
Zvětšit obrázek
Poslední úpravy