Jindřichovice pod Smrkem
Jindřichovice
Česky | Deutsch | English | Polski

Jindřichovický ples 1.3. 2008

Vydařený Jindřichovický spolkový ples

Zvětšit obrázek
Takhle nějak podobně tančili všichni....
První březnový den se uskutečníl Jindřichovický spolkový ples, pořádaný Obcí Jindřichovice pod Smrkem ve spolupráci s místními spolky a zájmovými sdruženími. Vzhledem k tomu, že obec v současné době nemá vhodné prostory pro pořádání podobných akcí, byli jsme nuceni tuto akci uskutečnit v hostinci v sousední Horní Řasnici. Pro tento účel jsme si objednali autobus,který nás bezpečně odvezl tam i zpět do rodných Jindřišek.
    O hudbu se nám postarala skupina p. Kubáta z Frýdlantu a nutno říci, že opět dobře. Moderátorem večera byl Radek Slavík, který nenechal nikoho na pochybách, že je ve svém živlu a umí. Jen předtančení pro tentokrát přenechal profesionálům a po jejich výkonu ukázali i návštěvníci plesu, že i oni umějí zajímavé taneční kreace. Ve 23.00 hodin pak proběhla tombola, ve které bylo více než 100 cen. Rozhodně lze říci, že šlo o večer vydařený, v příjemném prostředí a při dobré náladě. Kdo nebyl o moc přišel. 
     Závěrem nezbývá než poděkovat všem, kdo se na pořádání plesu podílel, též sponzorům plesu patří naše poděkování, Radkovi Slavíkovi za moderování večera, skupině p. Kubáta za hudební produkci a samozřejmě řasnickým za poskytnutí azylu. Byl to dost dobrý a příjemný večer... Foto: L. Salaba


Fotogalerie

Zvětšit obrázek
Průvodce večera Radek Slavík a jeho pomocnice
Zvětšit obrázek
K tanečku zahrála skupina p. Kubáta...

Zvětšit obrázek
Při předtančení ovšem někteří lehce znejistěli......
Zvětšit obrázek
při losování tomboly někteří jásali a někteří maličko brblali....

Zvětšit obrázek
ale celkově přítomní ukázali, že chuť se pobavit mají s sebou.